hri

Hri

Hri už dnes nejsou jen doménou počítačů, ale dají využít i pro nootebooky nebo chytrý mobyl. Na hraní se dá využít i tablet a další zařízení. Hri nabízí třeba i Facebok. Celé šílenství okolo hraní her začalo na počítačích.

Tvoří se pro všechny věkové skupiny. Je jedno jestli jste kluk nebo holka či dospělák. Každý si rychle najde tu svou u které dokáže vytrvat dlouhé hodiny aby ji počase odložil a našel si jinou která dokáže zaujmout stejně jako ta předešlá.

A vybírat je opravdu z čeho. Existuje mnoho žánrů her. Akční, sportovní, logické, adventury, strategické, simulátory a mnoho dalších. Stačí si jen vybrat. To, ale může být paradoxně právě kvůli velkému výběru těžké.

Hraní není dávno už jen výsadou dětí a mládeže. Tak tomu bylo dříve. Dnes je situace naprosto odlišná. Dnes se dokonce pořádají i mistrovství světa a stal se z toho byznys ve kterém se ročně protočí hodně miliónů dolarů na celém světě.

Hodně her se dá stáhnout zadarmo z internetu. Vedle toho samozřejmě jich je hodně placených. Záleží jen na vašich nárocích pro co se rozhodnete a co vám bude vyhovovat.

A co a na čem hrajete vy?

Oficiální stránky naleznete na této adrese.

Hri je překlep. Správně je hry.

hlavní stránka

Zásady ochrany osobních údajů