piza

Piza

Piza je velmi oblíbeným jídle, který se velmi rychle rozšířil z Itálie do celého světa. Prakticky v každém městě najdete restarace kde podávají jen toto jídlo. Až tak moc si ho lidé oblíbili bez rozdílu na věk i když u mladých se těší největší oblibě díky snadné přípravě a dostupnosti skoro na každém rohu. Je až s podivem, že je tak populární když na tom dohromady nic není.

Piza se dá připravit snadno i doma. Recept na ni není nijak složitý a zvládne ji každý kdo jinak vařit neumí. Můžete s připravit těsto, ale jednodušší je koupit ho mražené v obchodě. Na to stačí jen dát to co vám chutná. Opravdu tam můžete dát cokoliv. Kreativitě se meze nekladou. Naopak. Můžete si tak pokaždé připravit jídlo které bude pokaždé jinak chutnat i vypadat. Dá se připravit na 100 a více způsobů. Domácí chutná nejlépe.

Pokud se s tím přeci jen nechcete patlat můžete si ji nechat dovést domů. V každém městě ji někdo rozváží. Což je super když náhle zjistíte, že není večeře nebo když potřebujete rychle zahnat hlad. Dokonce se již začínají objevovat první automaty kde si ji budete moct koupit na ulici kdykoliv.

Piza je překlep. Správně je pizza.

hlavní stránka

Zásady ochrany osobních údajů