Sejšely

Sejšely to jsou ostrovy na kterých strávíte dovolenou na kterou jen tak nezapomenete. Krásné pláže se sněhově bílým pískem a palmami, teplé moře, korálové útesy, krásná panenská příroda, slunné počasí. Moře je čisté a průzračné takže pozorvat dění a život pod hladinou může opravdu každý. To jsou hlavní znaky zdejších ostrovů. Není proto divu že je místo ve velké oblibě u lidí z celého světa.

Dovolená Sejšely je tedy velmi lákavá. Zájezdy mají v nabídce všechny větší cestovní kanceláře jako je Čedok, Alexandria, Firo tour a některé další. Ceny zájezdů začínají od 35.000 Kč za osobu na 10 dní pobytu. V last minute a first minute nabídkách se dá zájezd občas pořídit i levněji.

Souostroví leží poblíž Madagskaru v Indickém oceánu. Celkový počet ostrovů je 115 ale jen zhruba třetna je trvale obydlena. Na ostatních není pitná voda. Každý ostrov je trochu jiný. Nejčastěji se létá na Mahé, Praslin a La Digue. Úředním jazykem je angličtina, francouzština a v menší míře je zastoupena kreolština. Hlavní město je Victoria.

Další informace o destinaci naleznete na této adrese.

Sejšely je překlep. Správně je Seychely.

Další chybné tvary: Sejšily, Sejšelské ostrovy.

hlavní stránka

Zásady ochrany osobních údajů