Wellnes

Wellnes pobyty si může dnes dopřávat opravdu každý z nás. Realxační víkend v hotelu kde se o Vás kompletně postrají od příjezdu až do odjezdu je jednou z nejlepších možností jak trávit čas společně. Wellnes víkend pro dva Vám doplní ztracenou energii a pro Vás i Vašeho partnera či partnerku bude vítaným zpestřením.

A co všechno si během jednoho víkendu stihnete dopřát? Nejčastěji se nabízejí masáže všeho druhu, terapie s antistresovými účinky. Někde je i možnost zkusit si zahrát golf. Záleží samozřejmě vždy na tom co se v dané lokalitě dostupné. Postaráno je samozřejmě i o jídlo. Večere jsou většinou spojené s ochutnávkou vín.

Relaxační pobyty nejčastěji uskutečňuje luxusní hotel nebo lázeňské zařízení. Vznikají i specální resorty zaměřené jen na wellnes. Taková zařízení najdete kromě lázeňských oblastí prakticky po celé republice.

Pokud chcete prožít víkend trochu jinak budete muset řešit kde s pobyt zakoupit. Hodně lidí nedá dopustt na slevomat. Další možností je vyhledat si wellnes sám. Slevomaty sce nabízejí službu za lákavou cenu ale dobře si zjistěte co všechno v balíčku dostanete.

Wellnes je překlep. Správně je Wellness.

Další chybné tvary: welnes, welness.

hlavní stránka

Zásady ochrany osobních údajů